MXPC25RD-C2001A Kompakt
Kammervifte
- Direktedrevet kammervifte
- Egnet til installasjon i suge- og trykkammer
- Leveres med vibrasjonsdempere og innløpspakning
- Høy virkningsgrad med viftehjul type RadiPac AirFoil
- GreenTech EC-motor med integrert drift- og styresignal
- Stillegående med optimal luftmengde gjennom viftehjulet
- Komplett enhet og enkel igangsetting
- Robust konstruksjon og vedlikeholdsfri drift
- Styresignal 0-10 VDC / PWM
- Utspenning 10 VDC maks 10 mA / 20 VDC maks 50 mA
- Inngang for giver 0-10V eller 4-20 mA
- Utgang 0-10 V (slave)
- RS485 MODBUS RTU
- Feilmeldingsrele
- Effektbegrensning
- Motorstrømbegrensning
- PFC, aktiv
- Mjukstart
- Innløpskon med måleuttak
- Oppfyller ErP 2015 kravene
Bruk gjerne vår "Mal for oppmåling av aggregat" når kartlegging av eksisterende aggregat gjøres.
| Teknisk data | |
|---|---|
| Beskrivelse | Kammervifte |
| Spenning | 1~230 VAC |
| Spenningsområde | 1~200-277 VAC |
| Frekvens | 50 / 60 Hz |
| Effekt | 0,75 kW |
| Merkestrøm | 3,3 A |
| Turtall | 3450 rpm |
| Luftmengde | 866.00 l/s |
| Luftmengde | 3120.0 m3/h |
| K-faktor innløpskone | 19,4 l/s |
| Temperaturområde | -25…+40 °C |
| Rotasjonsretning | Medurs sett fra rotorsiden |
| Motor | Elektronisk kommutert ytterrotormotor med integrert driftselektronikk |
| Motorbetegnelse | R3G250AV29B1 - VBS0250NSPKS |
| Motorvern / Vern | Overtemperaturvernet motor og elektronikk, motorstrømbegrensning, kondensvannhull |
| Kapslingsklasse | IP54 |
| Isolasjonsklasse motor | B |
| Lagertype | Kulelager |
| Viftehjul | Aluminium, bakoverbøyde skovler, 7 stk. |
| Stativ | Overflatebehandlet stålplate/aluminium |
| Montasje | Horisontal aksel |
| Elektrik tilkobling | Koblingsboks |
| Oppfylte standarder | EN 61800-5-1;CE; EAC |
| Størrelse | ø 250 mm, Høyde inkl stativ 327 mm |
| Vekt | 10.9 kg |
| Art.nr. | 46MXPC25RD-C2001A |
Tilbehør til MXPC25RD-C2001A Kompakt
| U-profil 115cm | Stålprofiler for montering av MXAC og MXPC | 466102207 | |
| CALAIR-PR-230V | EC-Trykkregulator med innebygd trykkgiver, MODBUS m.m. | 4615205 | |
| CXE/AV 230V | EC-regulator | 4645212 | |
| MultiController E Regulate | EC-regulator | 470112149 | |
| Multicontroller E 0-100% | EC-regulator | 470112148 | |
| ES10 Trykk-/lufthast.regulator | Konstant trykk- eller lufthastighetsregulator | 470112152 | |
| CBC000AE0401 | EC-Trinnløs regulering med 3 ulike hastigheter | CBC000AE0401 | |
| MTP10 | Potentiometer for manuelt styresignal 0-10V | 4615210 | |
| SMT-D-4P-EM | 4-trinns omkobler for EC-motorer 0-10V | 4615450 | |
| Potentiometer for panelmontasje | Potentiometer med ledning 10 kohm for manuelt styresignal 0-10V | 46707184 | |
| DPC200-EP50 | Differansetrykkregulator 0-50 Pa | 4615254 | |
| DPC200-EP500 | Differansetrykkregulator 0-500 Pa | 4615256 | |
| DPC200-EP1000 | Differansetrykkregulator 0-1000 Pa | 4615258 | |
| DPC200-EP2000 | Differansetrykkregulator 0-2000 Pa | 4615267 | |
| USB - RS485 adapter | Adapter USB - RS485 | 21490-1-0174 |
