RER101-36/14NHH
Radialvifte DC 101ø x52 mm
Kan fås med opsjon /2. Kan også fås i Vario-Pro utførelse, avansert programvareutstyr av viften for å passe applikasjonens krav. Luftmengde og lyd er avhengig av hvordan viften installeres. Luftmengde og lyd bør måles i sin applikasjon.
| Teknisk data | |
|---|---|
| Beskrivelse | Radialvifte DC 101ø x52 mm |
| Spenning | 24 VDC |
| Spenningsområde | 18-27,2 VDC |
| Effekt | 23 W |
| Turtall | 5900 rpm |
| Luftmengde | 52.77 l/s |
| Luftmengde | 190.0 m3/h |
| Luftmengde | 111.8 CFM |
| Temperaturområde | -20…+70 °C |
| Rotasjonsretning | Medurs sett fra rotorsiden |
| Motor | Elektronisk kommutert ytterrotormotor med integrert driftselektronikk |
| Motorvern / Vern | Elektronisk vern mot feilaktig polaritet, blokkert rotor og overbelastning |
| Lagertype | Kulelager |
| Viftehjul | Glassfiberarmert plast |
| Elektrik tilkobling | To enkeltledere AWG22, TR64, avmantlet og fortinnet |
| Lydeffekt | 7.2 Bel |
| Levetid L10 | 65 000 timer 40 °C / 30 000 timer 60 °C |
| Størrelse | ø 101 x 52 mm |
| Vekt | 305 g |
| Art.nr. | 9793520190 |
