RG160-28/18N
Radialvifte DC 220x220x56 mm
Kan fås med opsjon /12. Kan også fås i Vario-Pro utførelse, avansert programvarestyrt tilpassing av viften for å passe applikasjonens krav.
| Teknisk data | |
|---|---|
| Beskrivelse | Radialvifte DC 220x220x56 mm |
| Spenning | 48 VDC |
| Spenningsområde | 28-60 VDC |
| Effekt | 19 W |
| Turtall | 2850 rpm |
| Luftmengde | 58.00 l/s |
| Luftmengde | 209.0 m3/h |
| Luftmengde | 123.0 CFM |
| Temperaturområde | -20…+70 °C |
| Motor | Elektronisk kommutert ytterrotormotor med integrert driftselektronikk |
| Motorvern / Vern | Elektronisk vern mot feilaktig polaritet, blokkert rotor og overbelastning |
| Lagertype | Kulelager |
| Viftehjul | Glassfiberarmert plast |
| Viftehus | Glassfiberarmert plast, bunnplate av galvanisert stålplate |
| Elektrik tilkobling | To enkeltledere AWG22, TR64, avmantlet og fortinnet |
| Lydeffekt | 6.6 Bel |
| Levetid L10 | 70 000 timer 40 °C / 35 000 timer 70 °C |
| Oppfylte standarder | VDE, UL, CSA |
| Størrelse | 220 x 220 x 56 mm (B x H x D) |
| Vekt | 1400 g |
| Art.nr. | 9595414115 |
