RG90-18/12N
Radialvifte DC 135x135x38 mm
Kan fås med opsjon /2. Kan også fås i Vario-Pro utførelse, avansert programvarestyrt tilpassing av viften for å passe applikasjonens krav.
| Teknisk data | |
|---|---|
| Beskrivelse | Radialvifte DC 135x135x38 mm |
| Spenning | 12 VDC |
| Spenningsområde | 7-15 VDC |
| Effekt | 6 W |
| Turtall | 2200 rpm |
| Luftmengde | 15.00 l/s |
| Luftmengde | 55.0 m3/h |
| Luftmengde | 32.4 CFM |
| Temperaturområde | -30…+75 °C |
| Motor | Elektronisk kommutert ytterrotormotor med integrert driftselektronikk |
| Motorvern / Vern | Elektronisk vern mot feilaktig polaritet, blokkert rotor og overbelastning gjennom PTC-motstand, delvis impedansevernet |
| Lagertype | Kulelager |
| Viftehjul | Glassfiberarmert plast |
| Viftehus | Glassfiberarmert plast, bunnplate av galvanisert stålplate |
| Elektrik tilkobling | To enkeltledere AWG22, TR64, avmantlet og fortinnet |
| Lydeffekt | 5.5 Bel |
| Levetid L10 | 62 500 timer 40 °C / 27 500 timer 75 °C |
| Oppfylte standarder | VDE, UL, CSA |
| Størrelse | 135 x 135 x 38 mm (B x H x D) |
| Vekt | 440 g |
| Art.nr. | 9594310201 |
