RL90-18/14N
Radialvifte DC 121x121x37 mm
Kan fås med opsjon /2. Kan også fås i Vario-Pro utførelse, avansert programvarestyrt tilpassing av viften for å passe applikasjonens krav.
| Teknisk data | |
|---|---|
| Beskrivelse | Radialvifte DC 121x121x37 mm |
| Spenning | 24 VDC |
| Spenningsområde | 12-28 VDC |
| Effekt | 5 W |
| Turtall | 2500 rpm |
| Luftmengde | 11.00 l/s |
| Luftmengde | 40.0 m3/h |
| Luftmengde | 23.5 CFM |
| Temperaturområde | -30…+75 °C |
| Motor | Elektronisk kommutert ytterrotormotor med integrert driftselektronikk |
| Motorvern / Vern | Elektronisk vern mot feilaktig polaritet, blokkert rotor og overbelastning gjennom PTC-motstand, delvis impedansevernet |
| Lagertype | Kulelager |
| Viftehjul | Glassfiberarmert plast |
| Viftehus | Glassfiberarmert plast, bunnplate av galvanisert stålplate |
| Elektrik tilkobling | To enkeltledere AWG22, TR64, avmantlet og fortinnet |
| Lydeffekt | 5.8 Bel |
| Levetid L10 | 62 500 timer 40 °C / 27 500 timer 75 °C |
| Oppfylte standarder | VDE, UL, CSA |
| Størrelse | 121 x 121 x 37 mm (B x H x D) |
| Vekt | 420 g |
| Art.nr. | 9594310400 |
