RLF100-11/12
Radialvifte DC 127x127x25 mm
Svært kraftig vifte som kun bygger 25 mm. Kan fås med opsjon /2. Kan også fås i Vario-Pro utførelse, avansert programvarestyrt tilpassing av viften for å passe applikasjonens krav.
| Teknisk data | |
|---|---|
| Beskrivelse | Radialvifte DC 127x127x25 mm |
| Spenning | 12 VDC |
| Spenningsområde | 8-15 VDC |
| Effekt | 8 W |
| Turtall | 5100 rpm |
| Luftmengde | 18.00 l/s |
| Luftmengde | 64.0 m3/h |
| Temperaturområde | -20…+75 °C |
| Motor | Elektronisk kommutert ytterrotormotor med integrert driftselektronikk |
| Motorvern / Vern | Elektronisk vern mot feilaktig polaritet, blokkert rotor og overbelastning |
| Lagertype | Kulelager |
| Viftehjul | Glassfiberarmert plast |
| Viftehus | Glassfiberarmert plast. |
| Elektrik tilkobling | To enkeltledere AWG22, TR64, avmantlet og fortinnet |
| Lydeffekt | 6.4 Bel |
| Levetid L10 | 80 000 timer 40 °C / 30 000 timer 75 °C |
| Oppfylte standarder | VDE, UL, CSA |
| Størrelse | 127 x 127 x 25 mm (B x H x D) |
| Vekt | 320 g |
| Art.nr. | 9593507051 |
